Akcijos

Vidurio sezono išpardavimas prasideda

Dar patrauklesnės kainos ir dar didesnės nuolaidos atkeliavo į visas “Regatta Great Outdoors” parduotuves. Nuolaidos taikomos visų tipų prekėms.

Moteriškos rudeninės/žieminės striukės vos nuo 26,99 €, o vyriškos – nuo 29,99 €, avalynė nuo 29,99 €, džemperiai nuo 9,99 €. Nuolaidos taikomos ir vaikiškoms prekėms. Be darbužių parduotuvėse gausu ir kitų laisvalaikio prekių, įvairių aksesuarų. Mėgstantys tikrus “bargainus“ tikrai nepasigailės užsukę į “Regatta Great Outdoors“. Parduotuvėje  galima rasti ir išsirinkti prekių nukainotų net iki 80% procentų.

Visoms “Regatta Great Outdoors” parduotuvėje įsigytoms prekėms, taip pat ir išparduodamoms, galioja gamintojo garantija, kuri užtikrina, kad drabužius ir avalynę įsigysite kokybišką ir nešiosite ją be jokių rūpesčių.

Akcijos

Išpardavimas įgauna didesnį svorį

Visose Regatta Great Outdoors parduotuvėse išpardavimai įgauna dar didesnį svorį. Dar daugiau prekių su dar didenėmis nuolaidomis, siekiančiomis net iki…

Akcijos

Prasidėjo vasaros išpardavimas

Visose Regatta Great Outdoors parduotuvėse prasidėjo išpardavimas. Populiariems drabužių modeliams ir kitoms prekėms nuolaidos siekia iki -50%. Ateik, pasimatuok ir…