Akcijos

Vidurio sezono išpardavimas prasideda

Dar patrauklesnės kainos ir dar didesnės nuolaidos atkeliavo į visas “Regatta Great Outdoors” parduotuves. Nuolaidos taikomos visų tipų prekėms.

Moteriškos rudeninės/žieminės striukės vos nuo 26,99 €, o vyriškos – nuo 29,99 €, avalynė nuo 29,99 €, džemperiai nuo 9,99 €. Nuolaidos taikomos ir vaikiškoms prekėms. Be darbužių parduotuvėse gausu ir kitų laisvalaikio prekių, įvairių aksesuarų. Mėgstantys tikrus “bargainus“ tikrai nepasigailės užsukę į “Regatta Great Outdoors“. Parduotuvėje  galima rasti ir išsirinkti prekių nukainotų net iki 80% procentų.

Visoms “Regatta Great Outdoors” parduotuvėje įsigytoms prekėms, taip pat ir išparduodamoms, galioja gamintojo garantija, kuri užtikrina, kad drabužius ir avalynę įsigysite kokybišką ir nešiosite ją be jokių rūpesčių.

Akcijos

Juodai geros kainos – jau parduotuvėse

Juodojo Penktadienio, o tiksliau – savaitės – išpardavimai prasidėjo. Prekių su geriausiais kainų pasiūlymais ieškokite visose „Regatta Great Outdoors“ parduotuvėse,…

Akcijos

Ypatinga nuolaidų savaitė PC OZAS

Tikrasis ruduo sugrįžo, tačiau malonus laikas lauke dar tikrai nesibaigia. Svarbiausia pasirūpinti stilinga šiluma! Lietui atsparios striukės, nuo vėjo saugosiančios…