Naujienos

Panevėžyje „Regatta Great Outdoors“ atnaujina darbą

Šį penktadienį darbą atnaujina „Regatta Great Outdoors“ parduotuvė, įsikūrusi Panevėžyje esančiame prekybos centre „Babilonas“.

„Visą karantino laikotarpį sulaukėme labai daug klientų dėmesio ir užklausų apie veiklos atnaujinimą. Nors visi tikisi, kad didžiuosiuose prekybos centruose esančios parduotuvės dirbti galės jau po švenčių, tačiau buvo priimtas sprendimas įsirengti atskiro įėjimo duris ir pradėti dirbti keliomis dienomis anksčiau“, – sakė „Regatta Great Outdoors“ vadybininkė ir Panevėžio parduotuvės vadovė Neringa Sereikienė.

Į parduotuvę bus galima patekti tiesiai iš automobilių stovėjimo aikštelės pro atskiro įėjimo duris. Jos įrengtos prie pat paštomato. Iki tol šioje vietoje buvo prekybos centro siena.

„Su prekybos centro valdytojais pavyko sutarti ir suderinti atskiro įėjimo įrengimą. Nors tai pareikalavo nemažų investicijų, tačiau manome, kad sprendimas pasiteisins ir durys bus naudingos ne tik karantino metu. Dabar labai laukiame sugrįžtančių klientų, kurie atsidarymo proga visas prekes galės įsigyti su papildoma nuolaida“, – kalbėjo N. Sereikienė.

Visą savaitgalį visoms, net ir nukainotoms prekėms, „Regatta Great Outdoors“ parduotuvėje Panevėžyje bus taikoma papildoma 15 proc. nuolaida. Parduotuvė penktadienį atsidaryti planuoja nuo vidurdienio ir dirbs iki 20 val. Kitomis dienomis parduotuvė dirbs nuo 10 val. iki 20 val.

Naujienos

Atidarytos trys naujos parduotuvės

“Regatta Great Oudoors” parduotuvių šeimą papildė net trys naujos narės. Šią savaitę duris pravėrė firminės parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje….

Naujienos

Visos parduotuvės atnaujino veiklą

Nuo balandžio 19 dienos visos “Regatta Great Outdoors“ parduotuvės atnaujino veiklą. Parduotuvės dirbs pagal numatytas rekomendacijas. Kadangi parduotuvės yra įsikūrusios…