Naujienos

Lietuvoje – trys naujos „Regatta Great Outdoors“ parduotuvės

Šių metų pavasario pirmosios dienos atnešė saulės spindulius ir geras naujienas. “Regatta Great Outdoors” naują sezoną pasitiks ne tik su naujomis kolekcijomis, bet ir su naujomis parduotuvėmis!

Dar šį pavasarį Lietuvoje duris turėtų atverti trys naujos firminės “Regatta Great Outdoors” parduotuvės. Dar po vieną parduotuvę bus atidaryta Vilniuje (BIG), Kaune (Akropolyje) ir Klaipėdoje (Akropolyje). Šiuose mietuose firminės parduotuvės jau veikė iki šiol, tačiau nuo šiol lietuvių jau pripažintos “Regatta Great Outdoors” prekės bus dar lengviau pasiekiamos.

Iki šiol Lietuvoje veikė 7 fizinės “Regatta Great Outdoors” parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Internetu “Regatta Great Outdoors” drabužius, avalynę, aksesuarus ir kitas prekes galimą įsigyti galima el. parduotuvėje www.outpro.lt

Naujienos

Atidarytos trys naujos parduotuvės

“Regatta Great Oudoors” parduotuvių šeimą papildė net trys naujos narės. Šią savaitę duris pravėrė firminės parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje….

Naujienos

Visos parduotuvės atnaujino veiklą

Nuo balandžio 19 dienos visos “Regatta Great Outdoors“ parduotuvės atnaujino veiklą. Parduotuvės dirbs pagal numatytas rekomendacijas. Kadangi parduotuvės yra įsikūrusios…