Naujienos

Dvigubo ultratriatlono varžybas laimėjo norvegas

Šių metų rugpjūčio 24-26 dienomis Panevėžyje vyko pasaulio dvigubo ultratriatlono varžybos. 20 pasaulio sportininkų išbandė jėgas 7,6 plaukimo, 360 km važiavimo dviračiu ir 84,4 km bėgimo rungtyse.

Panevėžyje varžėsi 7 moterys ir 13 vyrų. Unikalu tai, kad savo jėgas, ištvermę ir užsispyrimą siekiant tikslo demonstruos ir akių regėjimo negalią turintis sportininkas Csaba Orban Kaboca iš Vengrijos. Trumpėsnėse triatlono distancijose jėgas išbandė gausus būrys sportininkų iš Lietuvos.
Pasak Panevėžio triatlono klubo vadovo Vidmantas Urbonas, triatlono varžybos Panevėžyje vyksta jau 14 kartą.

„Šįsyk ultratriatlono varžybose netruks ir kultūrinių renginių, koncertų. Lygiagrečiai su triatlonininkai varžysis ir kitų sporto rūšių atstovai. Panevėžiečiai galės įdomiai ir intensyviai praleisti paskutinį vasaros savaitgalį“, – prieš renginį teigė pasaulio dvigubo ultratriatlono varžybų organizatorius.

Sekinančias pasaulio dvigubo ultratriatlono varžybas laimėjo norvegas Heningas lstrudas.

Regatta buvo viena iš tarptautinio neeilinio sporto renginio rėmėjų.

Naujienos

Atidarytos trys naujos parduotuvės

“Regatta Great Oudoors” parduotuvių šeimą papildė net trys naujos narės. Šią savaitę duris pravėrė firminės parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje….

Naujienos

Visos parduotuvės atnaujino veiklą

Nuo balandžio 19 dienos visos “Regatta Great Outdoors“ parduotuvės atnaujino veiklą. Parduotuvės dirbs pagal numatytas rekomendacijas. Kadangi parduotuvės yra įsikūrusios…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *