Naujienos

„Biržų kilometrai“ – bėgimas be pralaimėtojų

Rugpjūčio 5 dieną Biržų mieste įvyko jau tradiciniu tapęs bėgimas „Biržų kilometrai“. Į šiauriausią Lietuvos miestą jis pritraukė ne tik gausų sportininkų būrį iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Prieš trejus metus įmonės „Biržų duona“ inicijuotas ir Biržų miesto savivaldybės palaikymo sulaukęs renginys jau tapo neatsiejama Biržų miesto šventės dalimi. Šiemet į 4 bėgimo distancijas užsiregistravo netoli 700 dalyvių.
Bėgikai startavo miesto širdyje – centre esančioje aikštėje. Trasa driekėsi miesto gatvėmis, po to – dviračių ir pėsčiųjų taku palei Agluonos upę, centrinį paplūdimį. Vieno tokio rato ilgis siekė 3,5 km. 3,5 km distanciją įveikė 178 dalyviai, o pirmąsias tris vietas užėmė biržiečiai Vaidas Ulenskas, Arūnas Cimermanas ir Laurynas Tamulynas. Tarp merginų absoliu- čiai greičiausia šioje distancijoje buvo vienuolikametė amerikietė Mia Barrus.

Trigubai ilgesnę distanciją (10,5 km) bėgo 160 sportininkų. Nepralenkiami buvo Vilniaus atstovai Tomas Gudas ir Jovita Poškutė. Pusės maratono bėgime (21,097) km varžėsi 131 bėgikas. Verta pažymėti, kad tokiuose bėgimuose sportininkai dažniausiai varžosi ne tarpusavyje, o patys su savimi. Ne pirmą kartą bėgikai nori pagerinti savo bėgimo laiką. Debiutantams tai – iššūkis įveikti pačią distanciją, bėgimo veteranams – tiesiog mėgautis judėjimo laisve, nes jau nėra ką įrodinėti. Ne veltui šiame bėgime dalyviai buvo suskirstyti net į 4 amžiaus grupes.

Šiais metais pusės maratono „Biržų kilometrų“ distanciją absoliučioje įskaitoje greičiausiai – per 1 val. 15 min. – įveikė Antanas Žukauskas iš Jonavos. Jis tą padarė net 4 minutėmis greičiau nei pernai. Jei sportininkas taip tobulės, tai kitąmet pavys ir Igną Brasevičių, kuris 2016 metais pusmaratonį Biržuose įveikė per 1 val. 9 min. Šiemet I. Brasevičius į Biržus neatvyko, nes atstovauja Lietuvai Pasaulio lengvosios atletikos pirmenybėse Londone.

Tarp moterų 21 km greičiausiai pasidavė Gitanai Akmanavičiūtei iš Kauno. Pagarbos ir susižavėjimo verta Banga Mickevičienė, kuri buvo vienintelė Biržų moteris, nubėgusi 21,097 km. Finišavus visiems 3 pagrindinių distancijų bėgikams atėjo laikas, kai prie starto linijos išsirikiavo 4-ojo bėgimo dalyviai. Renginio vedėjai nė kiek nesuklydo pasakę, kad tai pats gražiausias ir emocingiausias bėgimas. 500 metrų distancija buvo skirta vaikams. Gerokai per 100 vaikų, iš kurių daugelis buvo lydimi tėvelių, prieš bėgimą atliko daug šypsenų sukėlusią mankštą. Po jos buvo duotas startas ir mūsų visų ateitis pasileido visu greičiu pirmyn. Pralaimėjusių šiame bėgime nebuvo.

Nugalėtojams prizus, tarp jų ir vertingus Regatta čekius, įteikė bendrovės „Biržų duona“ komercijos direktorius Andrius Kurganovas, Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Jonušys ir jo pavaduotojas Audris Mukas.

Paskutinis A. Kurganovo trumpos, bet konkrečios padėkos kalbos sakinys buvo pasakantis viską: „Iki pasimatymo kitąmet.“

Naujienos

Atidarytos trys naujos parduotuvės

“Regatta Great Oudoors” parduotuvių šeimą papildė net trys naujos narės. Šią savaitę duris pravėrė firminės parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje….

Naujienos

Visos parduotuvės atnaujino veiklą

Nuo balandžio 19 dienos visos “Regatta Great Outdoors“ parduotuvės atnaujino veiklą. Parduotuvės dirbs pagal numatytas rekomendacijas. Kadangi parduotuvės yra įsikūrusios…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *