Naujienos

Ar ne laikas keisti žieminę striukę?

„Regatta Great Outdors parduotuvės pasipildė nauja rudens – žiemos drabužių kolekcija.

Gauta nauja striukių ir paltų (parkų) modelių gama leis Jums atnaujinti arba papildyti savo garderobą kokybišku ir universaliu drabužiu.

Dauguma „Regatta Great Outdoors“ siūlomų striukių yra outdoors tipo – nelaidžios vėjui, lietui. Tiesiog viskas subalansuota lietuviškai žiemai, kuri išsiskiria jau ne šalčiais, o dargana. Klimatas keičiasi, tad neišvengiamai keičiasi ir apranga.

Šaltajam sezonui skirtos striukės yra su šiltintu pamušalu, kuris turi puikias termo savybes. Striukės iš pažiūros nėra storos, tad jos ne tik puikiai gula ant kūno, nestorina ir papildomu svoriu nevaržo judesių. Be to, specialaus pamušalo apdirbimo dėka striukės puikiai sulaiko šilumą.

Dažniausiai striukių gamyboje naudojami patentuoti tankintos sintetikos užpildai (Warmloft arba Thermo guard). Jie yra minkšti, po skalbimo nesušoka į gabalus, nelenda iš pamušalo lauk (kaip pvz. pūkai), nekelia alergijų.

Kaip visuomet, užtikriname labai patrauklias kainas ir kokybės garantiją. Visoms parduotuvėje parduodamoms prekėms galioja gamintojo garantija, tad galite būti užtikrinti, kad įsigysite rūbą patogiam ir ilgam nešiojimui.

„Regatta Great Outdoors“ – kiekvienam Jūsų nuotykiui!

Naujienos

Atidarytos trys naujos parduotuvės

“Regatta Great Oudoors” parduotuvių šeimą papildė net trys naujos narės. Šią savaitę duris pravėrė firminės parduotuvės Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje….

Naujienos

Visos parduotuvės atnaujino veiklą

Nuo balandžio 19 dienos visos “Regatta Great Outdoors“ parduotuvės atnaujino veiklą. Parduotuvės dirbs pagal numatytas rekomendacijas. Kadangi parduotuvės yra įsikūrusios…