Apie Regatta

Regatta istoriją 1981 m. Jungtinėje Karalystėje pradėjo kurti 12 žmonių. Šiandien Regatta drabužius žino ir dėvi milijonai žmonių visame pasaulyje, produkcija eksportuojama į 55 pasaulio šalis.

Kompanijos siekis buvo sukurti patogius drabužius aktyviam laisvalaikiui už prieinamą kainą. Sukurti tokius drabužius, su kuriais būtų galima mėgautis gamta, grynu oru ir nepergyventi dėl išlaidų.

Pradinis kompanijos tikslas ir šiandien išlieka varomąja jėga. Regatta ir toliau ieško naujų kelių kaip padėti žmonėms džiaugtis kiekviena diena.

Nesvarbu, ar mėgaujatės darbu sode, vaikštinėjate miške ar kalnuose, stovyklaujate, važinėjate dviračiu, žvejojate, vedžiojate šunį, su vaikais gainiojate kamuolį, romantiškai klaidžiojate po senamiestį, keliaujate į darbą ar sportuojate.

Regatta sukūrė drabužius kiekvienam Jūsų nuotykiui, kiekvienai nepakartojamai Jūsų dienai.

VERSLO ETIKA

Regatta didelį dėmesį skiria darbuotojų sveikatai, tinkamai darbo aplinkai. Kokybė, kurią gauna klientai, niekuomet nėra pasiekiama kažkieno kito sąskaita.

2012 metais Regatta prisijungė prie ETI ( (Ethical Trade Initiative), glaudžiai bendradarbiauja su bendruomenėmis, remia savanorius ir teikia paramą per įsteigtus labdaros fondus.

Regatta rūpinasi aplinka ir tinkamu gamybos atliekų utilizavimu. Atsakingai laikomais REACH (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) direktyvų, gamyboje absoliučiai nenaudojami kenksmingi chemikalai, tokie kaip PFOA (Perfluoroktano rūgštis), kurių, deja aptinkamai net kai kuriuose virtuvės įrankiuose.

REGATTA GRUPĖ

Regatta Great Outdoors – prekinis ženklas milijonams visame pasaulyje asocijuojasi su kokybiškais drabužiais už prieinamą kainą. Ideali apranga kasdienai ir aktyviam laisvalaikiui.

Dare2b – ir profesionalų, ir mėgėjų žinomas sportinės aprangos bei aksesuarų prekinis ženklas.
Drabužiai pasižymi išskirtiniu dizainu, patrauklumu, funkcionalumu ir inovatyvumu.

Craghoppers – aukščiausios kokybės kelionių ir laisvalaikio drabužiai žinomi nuo 1965 m.